E-learning  pro žáky 9. třídy


ČJ
AJ
M
D
VO
F
CH
Z
ČSP
MV
ČJcv

Ve vašich mailových schránkách jsou informace k odevzdávání učebnic a rozdávání vysvědčení.

Deváťákům u pondělních přijímaček držíme palce a přejeme jim hodně štěstí.

Přijímačky bez obav
  • Řešení testů prostřednictvím webové aplikace. V současné době můžete v aplikaci procvičovat testy a skupiny úloh z 1. a 2. řádného termínu jednotné přijímací zkoušky 2019. Aplikaci k procvičování testů a úloh naleznete na adrese procvicprijimacky.cermat.cz.
  • Výuková a instruktážní videa. K přípravě na zkoušku můžete využít také YouTube kanál MŠMT, na kterém byla zveřejněna tematicky zaměřená výuková a instruktážní videa. V průběhu května budou na kanálu ministerstva zveřejňována další videa.
  • Průvodci řešením testů. Průvodce je vhodné využít jako doplněk při procvičování testů, který může napomoci při poznání a pochopení postupů a způsobů řešení jednotlivých úloh. Upozorňujeme, že řešení uvedená v průvodcích jsou pouze ukázkami možných řešení a úlohy mohou být řešeny mnoha dalšími způsoby.

Jednotná přijímací zkouška na čtyřleté obory SŠ proběhne 8. června 2020. Bude delší než obvykle, u matematiky o 15 minut a u českého jazyka o 10 minut.

Informace pro žáky připravující se ve škole na přijímací zkoušky na střední školy v době od 11. 5. 2020
Výuka bude probíhat v budově 1. stupně základní školy v pondělí až čtvrtek od 8:00 do 9:30 hodin (pondělí a středa – český jazyk a literatura, úterý a čtvrtek – matematika). Sraz je v pondělí před budovou 1. stupně ZŠ, vezměte si s sebou podepsané čestné prohlášení, roušku, na ČJ sešit a psací potřeby, na M totéž a kalkulačku, rýsovací potřeby, sešit na přijímací zkoušky z matematiky,… Pročtěte si příslušné pasáže Pravidel provozu základní školy.

Centrum pro uchazeče připravilo průvodce přípravou na konání jednotné přijímací zkoušky
V průvodci naleznete souhrn nejdůležitějších informací, které je dobré znát ještě před konáním jednotné přijímací zkoušky.
Kromě základních informací o konání jednotné přijímací zkoušky v souvislosti s onemocněním Covid-19 průvodce obsahuje také souhrn pravidel a doporučení pro samotné konání zkoušky. Nadto v dokumentech naleznete také odkazy na ilustrační testy a testy z předchozích let konání zkoušky, návod, jak správně vyplnit záznamový arch, nebo přehled typických úloh, které se v testech objevují.

Zápisové lístky jsou připraveny v ředitelně. Vyzvednout si je můžete od pondělí do středy mezi 8:0010:00 hodinou. Vzor  zápisového lístku.

Pořad Škola doma – příprava na přijímací zkoušky na střední školy na programu ČT 1 v úterý (český jazyk) a ve čtvrtek (matematika) od 14:00 hodin.

«E-learning
«Aktuálně