E-learning  pro žáky 9. třídy / Matematika

Tabulka výsledků

8. 6. 2020

Ahoj deváťáci,
tato práce je poslední, kterou budete v tomto školním roce řešit. Je to souhrnné opakování. Odevzdávají všichni do 16. 6. Další dny už budou uzavřené známky, takže přijímám jen práce do 16. 6. (v tento den také). Také se příští týden ne webu objeví tabulka, kde uvidíte, jaké práce máte a nemáte splněné. Vše můžete ještě do 16. 6. odevzdat.

1. 6. 2020

Ahoj deváťáci,
tyto čtyři úlohy řešte a pošlete nebo odneste do ředitelny či do schránky do 7. 6.

25. 5. 2020

Ahoj deváťáci,
posílám sedm úloh, spíše zajímavých, netradičních. Pošlete mi řešení do 31. 5. Klidně řešte na papír a pak pošlete nebo odneste do schránky na první stupeň. Kde bude nutný nějaký postup, napište mi ho. Kdo bude mít problém technický, napište. Neplatí pro přijímačkáře, ale pokud chtějí, mohou poslat.

1. 5. 2020

Mílí deváťáci, čekají nás poslední dvě tělesa: válec (opakování z osmé třídy) a kužel. Tato cvičení budu chtít od všech, nějak vás musím ohodnotit na vysvědčení. Sice nějaké známky z prvního pololetí mám, ale budu přihlížet i k tomu, jak pracujete doma. Pošlete mi úkoly z tohoto souboru mailem nebo je můžete podepsané hodit do schránky na prvním stupni. Vypracujte do 14. 5.

28. 4. 2020

Řešení úloh povrch jehlanu

22. 4. 2020

Ahoj deváťáci,
Dnes posílám materiály k povrchu jehlanu.

6. 4. 2020

Ahoj deváťáci,
v této práci se podíváme na tři tělesa: jehlan, válec, kužel.

2. 4. 2020

Ahoj deváťáci,
posílám vypracované úlohy z posledního souboru. Projděte si prosím řešení. Napište, pokud něčemu neporozumíte.
ŠH

25. 3. 2020

Ahoj deváťáci,
v tomto souboru se naučíme počítat povrch hranolů. Pište, pokud si nebudete vědět rady. Kdo má možnost, může si zápisky vytisknout a nalepit do sešitu, třeba i obrázky. Pokuste se vyřešit, co půjde, do týdne.

24. 3. 2020

Sbírka úloh z matematiky

19. 3. 2020

Vysvětlení ke směsím v chemii.

17. 3. 2020

Dnes budeme pokračovat ve výuce. Zaměříme se na objem hranolů. Nejprve ale upřesním informace o hranolech (viz příloha hranol) a pak se vrhneme na objemy (viz příloha objem), v další příloze budou úlohy na procvičení. U některých budou výsledky, pro vaši kontrolu (viz příloha procvičování).

16. 3. 2020

Milí deváťáci,

pokusíme se společně na dálku naučit se něco nového v matematice. Samozřejmě neočekávám, že všichni všechno pochopíte. Až se vrátíme (možná) do školy, vše si ujasníme a zopakujeme. Budu vám postupně zadávat nějaké úkoly, vždy uvedu, co si máte zapsat do sešitu a co se máte pokusit do sešitu vyřešit. Pokud v textu bude nějaký můj komentář označený jako pozn. (to znamená poznámka), ten si do sešitu nepište. Budu také v průběhu textu vkládat otázky za pluska nebo za jedničku. Odpovědi si pište do sešitu nebo mi je můžete poslat na mail, pokud máte tu možnost. Stejně tak řešení úloh, které vám zadám. Na tuto mailovou adresu mi můžete napsat odpovědi a vyřešené příklady (v jakémkoliv formátu) nebo jakékoliv dotazy, pokud vám něco nebude jasné: hrachovcova@zs vernerice.cz
Když mi pošlete řešení, pošlu vám opravy, udělím třeba i jedničku nebo pluska. Děkuji za spolupráci a snahu.

«E-learning 9. třídy