Anglický klub

Povzbuzeni úspěchem našeho žáka v Olympiádě z AJ jsme se rozhodli obnovit anglický klub!!!

Je určený pro všechny zvídavé holky a kluky, které angličtina baví – nebo je baví něco docela jiného, ale je jim jasné, že právě díky angličtině si i v rámci svého koníčku mohou nebývale rozšířit obzory – nebo si prostě uvědomují, že angličtina je mnohem víc než jen další vyučovací předmět, a to sice životně důležitá dovednost.
Vzhledem k současné situaci jsou naše setkávání možná pouze online. Na druhou stranu se jich tak může účastnit i náš kamarád z Anglie James Wilson, PhD z University of Leeds, kterého si naši žáci mohou pamatovat z jeho návštěvy před Vánocemi 2019, kdy se s námi zábavnou formou podělil o to, jak Vánoce a Nový rok slaví ve Spojeném království.
Byť jsme už dvakrát (kvůli velikonočním prázdninám a pedagogické radě) museli Klub přesunout na úterý, budeme se i nadále setkávat každý čtvrtek ve 13.30 a povídat o tématech, které přinesou sami jeho členové. Pokud se chcete přidat i vy, neváhejte a ozvěte se Mgr. Králové nebo Mgr. Němečkové.
Pevně doufáme, že příští rok se spolu už zase budeme moci vypravit na nějaký hezký anglický film, divadlo či výlet na některou z ambasád anglicky mluvících zemí!
Dita Králová