Fotbalový turnaj V. Šmicera - mladší žáci

Dne 6. 4. 2017 se konal fotbalový turnaj V. Šmicera mladších žáků ve Verneřicích. Letos se zúčastnily týmy z Benešova nad Ploučnicí, České Lípy, Kravař, Liběšic a Verneřic. Hrálo se systémem každý s každým. Jeden zápas se hrál deset minut. Verneřickému celku se velmi dařilo, vyhrál všechny 4 odehrané zápasy. Náš tým vstřelil v turnaji 25 gólů a obdržel jen 2. Celkem získal 12 bodů a po zásluze se poprvé po 15 letech umístil na 1. místě. Na druhém místě skončil tým Benešova a na třetím tým Liběšic. Medailisté dostali poháry a zbylé týmy fotbalové míče. Nejlepším hráčem se stal Ondřej Stýblo z domácího družstva. Na turnaji byl přítomen Vladimír Šmicer, který rozdával fotografie s autogramem. Podle mého názoru se turnaj vydařil.

M. Zítka