Velikonoční turnaj ve vybíjené

Dne 1. 4. se na základní škole v Kravařích konal Velikonoční turnaj ve vybíjené. Naši školu reprezentovaly dívky z 6. - 9. třídy. Utkaly se s týmy z Liběšic, České Lípy, Kravař a Doks.
Zápasy se hrály dvakrát 5 minut. Počítal se počet vybitých dívek z každého poločasu. Tým, který měl v součtu z obou poločasů menší počet vybitých dívek, vyhrál.
Našim dívkám se vedlo. V prvních dvou zápasech proti Liběšicím (7:6) a proti České Lípě (14:8) se jim povedlo vyhrát. Bohužel proti Kravařím (6:13) a Doksům (8:19) prohrály. Ale i tak se dostaly do boje o 3. místo, v němž se znovu utkaly s Liběšicemi, které se jim povedlo porazit (13:9). Finále si zahrály Kravaře proti Doksům. Tento zápas dopadl lépe pro Doksy (8:4).
Z turnaje si dívky z Verneřic odvezly krásný pohár za 3. místo a velikonočního beránka. Zbylé dva poháry dostaly týmy z Kravař (2. místo) a Doks (1. místo).
V Kravařích byla úžasná atmosféra. Všichni si to určitě užili. Naše děvčata dala do zápasů všechno a to se odrazilo na výsledcích. Byl to hezký zážitek.

Karolína Stanková

Fotografie
«Zprávy a novinky
«Aktuálně