Dětský den

Dne 1. 6. 2015 se na naší škole konal dětský den. Nejprve jsme si vše připravili v budově druhého stupně. Potom jsme se přesunuli na verneřickou střelnici. Soutěže pro první stupeň vymýšleli a vytvářeli žáci z druhého stupně. Děti na stanovištích dostávaly nakreslené peníze, za které si poté mohly koupit některé ceny jako třeba sladkosti a hračky.
Mezi soutěžemi byly střelba vzduchovkou, šipky, kreslení poslepu, hod florbalovým míčkem, házení mokrých houbiček na kartonovou školu, kde byly tři otvory, kam se měly děti trefit, a kámen, nůžky, papír, kam údajně skoro nikdo nechodil, a tak se toto stanoviště změnilo na stanoviště, kde si děti řekly, co chtějí nakreslit na tvář, a oni jim ho nakreslili.
Většina dětí si dětský den nejspíše užila a dětem z druhého stupně se tento den také líbil.

Josef Valsa