Fotbalový turnaj Vladimíra Šmicera - starší žáci (8. a 9. třída)

Dne 14. 3. 2013 se ve Verneřicích konal turnaj V. Šmicera. Turnaje se zúčastnili chlapci osmých a devátých tříd základních škol z Verneřic, Liběšic, Benešova nad Ploučnicí, České Lípy, Kravař a Horní Police.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin. Ve skupinách hrál každý s každým. Týmy z obou skupin, které skončily na prvním a druhém místě, spolu potom zápasily v semifinále. Následoval boj o třetí místo a finále.

Celkově na prvním místě skončila Horní Police, druhé místo obsadil Benešov nad Ploučnicí, na třetím místě byly Liběšice, na čtvrtém místě Kravaře a konečně na pátém místě Verneřice. Hráči se snažili, ale štěstí jim nepřálo. A na posledním místě skončila Česká Lípa. Vítězové obdrželi putovní pohár, první tři týmy medaile a každé družstvo dostalo míč.

(Lucie Kučerová, Jakub Šebek)

« Aktuálně