Hry bez hranic 2016

Dne 17. 6. se naše škola zúčastnila 4. ročníku Her bez hranic v Liběšicích. Na společném nástupu jsme se dozvěděli, jaké budou disciplíny a které školy se také zúčastní - byly to Kravaře, Úštěk a Liběšice. Soutěže byly individuální (hod míčkem na plechovky, lukostřelba, slackline - provazochodectví) a týmové (korfbal, tchoukbal).

Soutěže byly velice obtížné a někdy náročné na pochopení, přesto se každá škola snažila, jak nejvíce mohla. Zvlášť závodili žáci z prvních a druhých stupňů. Body za umístění se sčítaly ve prospěch celé školy. Naši žáci se mohli individuálně umístit a získat medaili. A některým se to povedlo.

Disciplína

David Konečný

Hod na plechovky

Karolína Kabelová

František Kučera

Karolína Kabelová

Tomáš Trejbal

Andrea Forzstáková

Disciplína

Františka Kurišová

Hod na plechovky

Josef Fišer

Jan Valach

Kristýna Kučerová

1.

V týmových hrách byl první stupeň v korfbalu na 3. místě a v tchoukbalu také na 3. místě. Druhý stupeň dopadl naprosto stejně.
Celkové umístění škol bylo následovné. Na 4. místě byly Kravaře, na 3. místě Liběšice, 2. místo patřilo Úštěku. A my s náskokem 5 bodů vyhráli! Myslíme si, že 1. místo bylo zasloužené, všichni tvrdě dřeli.

K. Černá, J. Fišer