3. ročník memoriálu "Stojaka a Meniče"

V pátek 7. září se odehrál tradiční turnaj „Stojaka a Meniče“ mezi třídami a učitelským sborem 2. stupně základní školy. Hrálo se 2 x 5 min a v sestavách 3+1.
6. třída nesla jméno FC Barcelona, ačkoli o ten známý fotbalový klub nešlo. 7. třída hrála pod jménem The Monsters, 8. třída The Genius, 9. třída Angry Black Birds a nakonec učitelský sbor Hvězdnyj klaster Stojak - Menič - Střelič.
Genius Team skončil na 3. místě, všechny překvapila i FC Barcelona, která se umístila na 2. místě, všichni se shodli na tom, že tu tak dobrá 6. třída ještě nebyla. A na 1. místě skončili Angry Black Birds.
Letos jsme měli nejlepší střelce 2, jejich počet vstřelených gólu se shodoval, a tak ocenění dostali Radek Černý a Lukáš Zítka. Za nimi se umístil Pepa Fišer z 6. třídy, ale i to je velký úspěch. 6. třída hrála jako každý rok v sestavě 4+1. Z holek si zahrály Karolína Černá, Káťa Rokosová a Lenka Urbanová z 6. třídy a Kamila Votýpková se Simonou Valachovou z třídy deváté. Turnaj skončil bez zranění, hráči dostali odměny jako tatranky nebo bonbony a Jakub Šebek dostal taky tatranku, což mu dodalo sebedůvěru k napsání tohoto článku ...
   
 (Jakub Šebek)
 
Fotografie
«Zprávy a novinky
«Aktuálně