Turnaj ve stolním tenise

Dne 27. 1. 2011 se nahoře ve velké tělocvičně  uskutečnil 1. ročník turnaje ve stolním tenise. Zahájení bylo ve 13:10. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin. Skupinu mladších (šestá a sedmá třída) zahájili Josef a Jan Čejdovi. Druhou skupinu (osmá a devátá třída) zahájili žáci Ivo Kozmon a Tomáš Kukačka. Celého turnaje se zúčastnilo 15 hráčů. Bohužel ale hned v první polovině turnaje se nejspíš díky špatným výsledkům vzdal hráč Karel Svoboda a opustil hru.
Odměny za výhru byly bohaté. Ceny dostávala první 3 místa.  V kategorii mladších žáku se na 1. místě umístil Jan Čejda, jehož výhrou byly pálky a míček. Na druhém místě skončil Radek Černý, který získal Colu a tři míčky. A třetí místo obsadil Josef Čejda s výhrou Cola, míček a žvýkačky (Orbit).
V kategorii starších žáků se na 1. místo dostal reprezentant deváté třídy - František Cestr 2. místo obsadil také reprezentant deváté třídy - Jiří Mlejnek. A na třetí místo se vyšplhal Ivan Urban. Výhry byly stejné jako u mladších žáků. Turnaj se bohužel protáhl až přes odpolední vyučování. Žákům se tento turnaj určitě líbil, proto můžeme jen doufat, že se uskuteční i v následujícím roce.
(Jana Horáková)
 
Fotografie
« Zprávy a novinky