Cyklistický kurs 

Ve čtvrtek 10. 9. jsme jeli na cyklistický kurs na Máchovo jezero, bylo nás 10 žáků a 2 učitelé, naše jména: Patrik Fischer, Jan Šikl, Petr Kučera, Tomáš Kukačka, Ivo Kozmon, Jan Gubanič, Eliška Čerňáková, Kamila Votýpková, Máňa Havránková a učitelé Tomáš Nový a Petr Tomášek.

Cesta byla dlouhá, ale zvládli jsme to dobře. Na obědě jsme byli ve městě Dubá. Každý si dal něco jiného, ale všichni se najedli, po půl hodince jsme vyjeli na konečnou zastávku. Kolem půl třetí jsme jeli k jezeru, ale tam se nám nelíbilo, tak jsme šli zpět a rozhodli jsme se, že pojedeme na jiné místo a tam to bylo dobré, byli tam tobogány a trampolína ve vodě. Potkali jsme tam pěkné holky. Když jsme jeli zpět, tak pan učitel zapomněl batoh, vzpomněl si na půlce cesty a poslal tam Kučeru a Šikla, my jsme jeli napřed a u velkého stánku jsme na ně počkali, oni tam hned dorazili a jeli jsme na večeři, po večeři jsme si šli zahrát nohejbal, fotbal a chvíli ping pong. Pak jsme měli schůzi a šli jsme zpívat, v 22:00 jsme museli být na pokoji.

Ráno jsme vstávali v 7:00. V 7:30 jsme měli snídani - housky a hodně obložený talíř. Po snídani jsme zkontrolovali chatky a jeli jsme domů. Zastávku jsme měli až v Zahrádkách a potom v Kravařích, do Verneřic jsme jeli asi tak 3 hodiny, dojeli jsme ve 12:00 a jenom trochu jsme zmokli.

(Patrik Fischer, Petr Kučera, obr. Natála Zajacová)
Fotografie
« Zprávy a novinky