Folkový koncert

Dne 23. 9. 2009 se v sále kulturního domu uskutečnil folkový koncert. Přišli tam žáci jak z prvního, tak z druhého stupně. Na pódiu seděl jeden pán a začal zpívat, my jsme museli opakovat po něm, co zpíval. Ze začátku tam skoro nikdo nezpíval, tak se do toho dala část deváté třídy a pomalinku se to tam začalo rozezpívávat. Potom řekl, že mají zpívat jenom holky a zpívalo jich asi jenom pět, zato kluci překvapili, dali se do toho, jako by to bylo naposledy. Dále řekl, ať jde na jeviště někdo zazpívat, a přihlásil se jeden žák z první třídy. A ten pán se ho zeptal: ,,Co budeš zpívat?“ A prvňáček na to: ,,Nevím“. Dále tam šli ještě tři žáci a všichni řekli, že nevědí, co zpívat. Potom na jeviště šla Lenka Didiová a zazpívala. Nakonec jsme si zazpívali všichni a šli zpátky do školy.

(Vojtěch Tomšík, obr. Monika Staňková)