Fotbalový turnaj Vladimíra Šmicera 2009

Školní turnaj v sálové kopané - starší kategorie

Starší žáci měli turnaj ve čtvrtek 26. 4. 2009. Celkem se turnaje účastnilo 5 týmů, přijeli z České Lípy, Liběšic, Horní Police, Benešova. Hrál každý tým s každým. Naši kluci si vedli celý turnaj výborně. Ani jeden zápas neprohráli. Žákyně deváté třídy se chopily zapisování a připravily pro učitele malé občerstvení, za což si zaslouží pochvalu. Celkově byl turnaj naprosto v pohodě, nikdo se nezranil, vládla pohodová nálada.
Na posledním, pátém, místě skončily Liběšice, čtvrté místo obsadila Česká Lípa, třetí skončila Horní Police, druhou příčku vybojovali kluci z Benešova a první místo jsme obsadili my, tedy náš tým. Klukům moc gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

(Petra Běhunková)

Sestava starších žáků

Roman Votýpka, Vladimír Přibík, Petr Benda, Radek Didi, Patrik Fischer, Pavel Šikl, Jan Šikl, Petr Kučera a Marek Holbík.

(Adriana Dušková)

LIBĚŠICE - VERNEŘICE

Zápas byl velice napínavý, 1. i 2. gól Liběšicím dal Honza Šikl. Potom dali gól nám, byl to Pepa Havlíček. Hned potom se do brány Liběšickým trefil Lukáš Johanna. Zápas skončil 3:1 pro nás.

(Lenka Zíková)

VERNEŘICE – ČESKÁ LÍPA

Nastoupily další dva týmy: Verneřice a Česká Lípa. Po krátké rozcvičce rozhodčí zapískal a zápas mohl začít. Síly byly vyrovnané. Neustálé útoky na bránu velmi dobře vychytávali oba brankáři. Míč měl neustále někdo jiný a boje o něj byly napínavé. Po poločase bylo skóre 0:0. V druhé polovině opět oba týmy bojovali jako lvi a brankáři bránili, co jim síly stačily, a tak i druhý poločas skončil 0:0.

(Dagmar Pavlíková)

Školní turnaj v sálové kopané - mladší kategorie

Turnaj mladší kategorie se konal týden po starší kategorii, tedy 2. 4. 2009. Probíhal podobně jako turnaj předešlý. Jen výsledky se poněkud lišily. Opět přijeli žáci z České Lípy, Liběšic, Horní Police a Benešova. Zase hrál každý s každým.
Na pátém místě se umístila Česká Lípa, čtvrtou příčku jsme obsadili my, na třetím místě skončil Benešov, na druhém místě byly Liběšice a zlatou příčku obsadila Horní Police.

Sestava mladších žáků

Ondřej Pulko, Karel Svoboda, Ivan Urban, Marie Havránková, Lenka Didiová, Petr Nový, Tomáš Csupori, Patrik Kučera a Daniel Fábera.

Rozhodčí pískl a zápas mohl začít. Hráči pobíhali z jedné strany na druhou a náhle přistál míč v bráně ZŠ Severu a minutu poté tam skončil znova. Zapískání rozhodčího ukončilo první poločas se skorém 2:0. Týmy šly ke svým vedoucím a nastalo domlouvání, chválení a odpočívání, po pár minutách znovu zaznělo zapískání a druhý poločas mohl nastat. Další míč přistál v bráně, tentokrát ale v bráně Verneřic. Žádný gól už nepadl, a tak skóre na konci druhého poločasu bylo 2:1.