Dravci

Dne 7. 10. měli žáci naší ZŠ vzácnou každoroční návštěvu dravců. Polovina se odehrávala ve velké tělocvičně a druhá půlka byla na malém hřišti. Mohli jsme vidět puštíka obecného, výra velkého, sovu pálenou, sokola stěhovavého, orla stepního a skalního a mnoho dalších dravců. Ale já osobně si myslím, že někteří žáci vůbec nezaregistrovali, že jsou pořád ve škole a nějací dravci je vůbec nezajímali. Například Vojta Tomšík, Káťa Sabó nebo Monika Staňková nebyli schopni ani přinést 30 Kč za představení. Mimo to 95 % žáků se chovalo jako zbrklí blbci, ostatních 5 % jedlo brambůrky nebo bonbony. Myslím, že paní, která nám dravce předváděla, přijede do naší školy jen v případě, že bude finančně totálně na dně a k tomu bude doufat, že jí ty dravce nikdo neušlape (že jo Kulich). Když přeskočím chování žáků, tak představení bylo moc povedené.
(Petra Běhunková, Lenka Zíková)