Turnaj v piškvorkách

Poslední předvánoční den byl na druhém stupni ve znamení soutěží. Kromě šachu probíhal souběžně i turnaj v piškvorkách. Do toho se přihlásilo 22 lidí (žáků a učitelů). Do dalšího kola postupoval ten, kdo svého soupeře třikrát porazil. Ani porážka ale nemusela znamenat konec nadějí. Poražení byli přeřazeni do opravného pavouka. Vítěz této B skupiny se nakonec utkal s vítězem z A skupiny. Mezi nejlepší ve skupině A se propracoval  Vašek Doksanský ze 6. třídy. Podlehl ale panu učiteli Bendovi. Finále skupiny A nakonec vyhrál p. uč. Šram, když porazil pana učitele Bendu 3:1. Opravnou skupinu B vyhrála Dája Staňková z deváté třídy.
Velké super finále se nakonec pro nedostatek času odehrálo až po vánočních prázdninách. Bylo naplánováno ve velkém stylu za použití moderní techniky – interaktivní tabule. Ta ale byla proti. Docházelo k posunu zápisu značek oproti připravené mřížce. Finále bylo tedy odehráno klasicky – za pomoci papíru a tužky. Dája odešla sice poražena v poměru 3:1, odměna pro nejlepšího žáka jí však neunikla.