Turnaj Vladimíra Šmicera


Čtvrtek 22. 3. 2007 -  starší žáci. Systém turnaje byl následující, nejprve se utkal každý s každým. Pak podle počtu bodů následoval zápas o třetí místo a finále. O třetí místo se utkala Česká Lípa a Horní Police, ta byla nakonec také úspěšnější. Ve finále na sebe narazili hráči Benešova a domácí tým. Ani tentokrát se nám bohužel nepodařilo získat pohár. Ve finále jsme podlehli 0:3. Pohár již zůstává v Benešově, protože se jejich družstvu podařilo vyhrát třikrát. Nikdo ale neodcházel s prázdnou, čekaly také medaile a na každé družstvo fotbalový míč.Nejlepší střelci: Verneřice: Vladimír Rokos, počet gólů 5 (jako nejlepší střelec turnaje dostal dres V. Šmicera), Česká Lípa: Marin Verner - 4 góly, Benešov: Lukáš Despil - 4 góly, Horní Police: Standa Pečený - 3 góly. (zpracovaly L. Hrachovcová a P. Běhunková)
Finálový zápas. Když se k nám po první vyučovací hodině dostaly zprávy, že jsme první zápas prohráli, příliš jsme ve finálovou účast nevěřili. A přece. Když jsme přišli do tělocvičny, chystal se finálový zápas Benešova s … Verneřicemi.  Začali jsme znovu věřit, že tentokrát bychom je mohli porazit. Šance jsme měli. Ale. Právě jen šance. Míč neskončil v brance Benešova, ale v té naší. I pak jsme doufali, že se stav obrátí. Náladě mohly pomoci i roztleskávačky, jenomže ty nic nedělaly. Tedy kromě nepořádku. A navíc míč znovu přistál v naší síti. Trochu jsme rezignovali, ale naděje žila do poslední minuty. Po hvizdu rozhodčích bylo jasno. Zápas 3:0 pro Benešov. Pohár pro Benešov. My máme šanci zase příště. (D. Beutelschmidtová – R. Kudrnová)

Čtvrtek 29. 3. 2007 – mladší žáci. Systém turnaje byl stejný. O třetí místo soupeřily Česká Lípa a Horní Police. Medailové umístění nakonec patřilo České Lípě. Ve finále na sebe opět narazil Benešov a Verneřice. Znovu nás porazili. Pohár po výhře 3:2 připadl Benešovu. I ostatní družstva dostala míč. Ti, kteří skončili na prvním až třetím místě, i medaile. (zpracovala T. Baldinusová)
                                                 

« Zprávy a novinky